Outsourcing IT

Od 15 lat działamy w ramach 2Support. Doświadczenie informatyczne budujemy od ponad 20 lat pracując dla różnej wielkości klientów.  Jesteśmy kameralnym zespołem informatyków, pracujących z pasją do informatyzacji, digitalizacji i technologii.  Mówimy ludzkim językiem, szanujemy budżety klientów i ich czas.

Zapytaj o ofertę dla twojej firmy

  Jak możemy ci
  pomóc?

  Potrzebujesz rekomendacji odpowiedniego sprzętu do firmy? Placówki medycznej? Nie wiesz, jakie oprogramowanie spełni oczekiwania zmieniającego się świata? Chcesz by dane twoich klientów były bezpieczne? A w weekend chcesz mieć prawdziwie wolne, bez obaw że awaria systemu zatrzyma pracę całej przychodni? Postaw na 2Support IT – Twój partner w biznesie.

  2 SUPPORT IT I OUTSOURCING IT I WSPARCIE INFORMATYCZNE DLA GABINETÓW MEDYCZNYCH I WSPARCIE IT DLA PRZYCHODNI I INFORMATYZACJA PLACÓWKI

  Audyt obecnej infrastruktury

  Informatyzacja placówki przeraża Ciebie zakresem i kosztami? Zleć 2Support audyt obecnej infrastruktury, dowiesz się, czy możesz spać spokojnie.

  Rekomendacja rozwiązań

  Audyt, rekomendacja rozwiązań koniecznych i możliwych IT, rekomendacja narzędzi i sprzętu to mogą być ogromne oszczędności dla twojego budżetu, ale też ogromny komfort pracy. 2Support - wiarygodny i doświadczony partner IT.

  Co dajemy?

  Doświadczenie, niezmienny skład zespołu, stałego opiekuna 24/7, wiedzę i prosty, zrozumiały język.

  2Support IT to bezpieczeństwo danych, outsourcing, informatyzacja, systemy, wdrożenia i helpdesk.

  Synergia systemów medycznych z administracyjnymi
  Wdrożenia systemów medycznych
  Rozliczenie z NFZ

  Optymalizacja procesów i kosztów

  Digitalizacja świata, pandemia, ataki hakerskie wymuszają na każdej branży przyśpieszenie i wdrożenie bezpiecznych rozwiązań informatycznych w placówkach.  Ważne jest jednak to, by postawić na jednego partnera IT, który zaprojektuje infrastrukturę informatyczną docelową bez zbędnych testowych rozwiązań, niepotrzebnych wydatków. Partnera IT, który ma doświadczenie, wiedzę i nie uczy się specyfiki branży medycznej, a posiada pełną wiedzę. Jeśli chcesz zoptymalizować wydatki, postaw na wiarygodnego partnera IT. Digitalizacja placówek jest faktem, ale twój budżet również nim jest. 2Support – wiarygodny partner IT w branży medycznej.

  Dlaczego my?
  Mamy 15 lat doświadczenia, energię do działania, mówimy prostym zrozumiałym językiem. Nie denerwujemy się na widok wyświetlającego się w telefonie numeru klienta. Mamy wiedzę, stały, zgrany zespół i ogromną pasję do informatyzacji świata.

  20 lat doświadczenia w branży IT

  18 wdrożeń w szpitalach całej Polsce

  Znajomość środowiska informatycznego

  Helpdesk 24/7