Gabinety

Od 15 lat działamy w ramach 2 Support. Oferując wsparcie we wdrożeniach oprogramowań medycznych mMedica do przychodni i gabinetów.  Doświadczenie informatyczne budowaliśmy na prawdziwych sytuacjach zmieniającego się prawa, wymagań i obostrzeń.  Świadczymy wdrożenia, outsourcing IT, Helpdesk, support IT 24/7, audyt infrastruktury informatycznej i rekomendacje przeciwdziałania cyber atakom.  Wyróżnia nas ogromne doświadczenie współpracy bezpośredniej z klientem – lekarze, pielęgniarki, kadry, płace, zaopatrzenie, prosty język komunikacji i dążenie do najprostszych rozwiązań.

Zapytaj o ofertę dla twojej firmy

  Jak możemy ci
  pomóc?

  Potrzebujesz rekomendacji odpowiedniego sprzętu do firmy? Placówki medycznej? Nie wiesz, jakie oprogramowanie spełni oczekiwania zmieniającego się świata? Chcesz by dane twoich klientów były bezpieczne? A w weekend chcesz mieć prawdziwie wolne, bez obaw że awaria systemu zatrzyma pracę całej przychodni? Postaw na 2Support IT – Twój partner w biznesie. 

  2 SUPPORT IT I OUTSOURCING IT I WSPARCIE INFORMATYCZNE DLA GABINETÓW MEDYCZNYCH I WSPARCIE IT DLA PRZYCHODNI I INFORMATYZACJA PLACÓWKI

  Audyt obecnej infrastruktury

  Audyt obecnej infrastruktury Informatyzacja placówki przeraża Ciebie zakresem i kosztami? Zleć 2Support audyt obecnej infrastruktury, dowiesz się, czy możesz spać spokojnie.

  Rekomendacja rozwiązań

  Audyt, rekomendacja rozwiązań koniecznych i możliwych IT, rekomendacja narzędzi i sprzętu to mogą być ogromne oszczędności dla twojego budżetu, ale też ogromny komfort pracy. 2Support - wiarygodny i doświadczony partner IT.

  Co możemy zrobić za Ciebie?

  Myślisz, że jesteś zbyt mały żeby chciało nam się Tobie pomóc? Prowadzisz jeden gabinet, dwa? Nie radzisz sobie z komputerem, niedziałającym wi-fi i drukarką? Nie wiesz, który system wybrać? Postaw na 2Support – wiarygodnego partnera IT w branży medycznej. 

  Synergia systemów medycznych z administracyjnymi
  Wdrożenia systemów medycznych
  Rozliczenie z NFZ

  Optymalizacja procesów i kosztów

  Digitalizacja świata, pandemia, ataki hakerskie wymuszają na każdej branży przyśpieszenie i wdrożenie bezpiecznych rozwiązań informatycznych w placówkach.  Ważne jest jednak to, by postawić na jednego partnera IT, który zaprojektuje infrastrukturę informatyczną docelową bez zbędnych testowych rozwiązań, niepotrzebnych wydatków. Partnera IT, który ma doświadczenie, wiedzę i nie uczy się specyfiki branży medycznej, a posiada pełną wiedzę. Jeśli chcesz zoptymalizować wydatki, postaw na wiarygodnego partnera IT. Digitalizacja placówek jest faktem, ale twój budżet również nim jest. 2Support – wiarygodny partner IT w branży medycznej. 

  Dlaczego my?
  Od 14 lat działamy w ramach 2 Support IT. Doświadczenie informatyczne budowaliśmy przez ponad 20 lat w branży medycznej. Jesteśmy odpowiedzialni za połowę systemów informatyczno - medycznych wdrożonych w Polsce. Świadczymy wdrożenia oraz support IT dla dużych szpitali, prywatnych przychodni i małych gabinetów lekarskich. Wyróżnia nas.

  20 lat doświadczenia w branży IT

  18 wdrożeń w szpitalach całej Polsce

  Znajomość i doświadczenie w branży medycznej

  Helpdesk 24/7